teenused

woodwolf oü poolt pakutavad teenused

Kui all pool olevast nimekirjast otsitavat teenust ei leidnud, võta siiski ühendust, võimalik, et suudame Teid siiski aidata.

Ohtlike puude langetamine

Kui mõni puu on muutunud ohtlikuks inimestele või nende varale siis tuleb see ohutult langetada. Kui võimalik langetame puu ühes tükis, kui selline võimalus puudub kasutame puu ohutuks langetamiseks köitega ronimise meetodit või korvtõstukit.

Puude hooldus

Iga puu vajab hooldust, et kasvaks terve ja tugev puu. Puu hoolduse käigus saame vähendada puu võra, tõsta puu võra ja eemaldame kuivanud ning viga saanud oksad. Teostame ka viljapuude lõikust.

Puude toestamine

Puude toestamine aitab pikendada puu eluiga ja muudab puu ohutumaks. Puude toestamise käigus toestame puu spetsiaalselt selleks mõeldud tugivööga ja teostame puule võravähenduse.

Puude istutamine

Teostame suurte puude istutamist. Istutamisel kasutame kvaliteetseid istikuid. Toestame puud tugipostide ja lintidega. Rajame istutatud puule kastmisvalli.

Hekkide hooldus

Iga hekk mis on istutatud vajab ka hoolt. Lehtpuuhekki peaks pügama suve jooksul 2 kuni 3 korda. Okaspuuheki puhul piisab korra aastas hooldusest. Teostame ka hekkida istutust.

Küsimuste või hinnasoovi korral võta meiega ühendust